Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Katalog produktů > Sedací soupravy

Sedací soupravy

U sedacích souprav preferujeme české a slovenské výrobce u kterých máte vždy záruku kvality a zaručen i pozáruční servis.
Používají se certifikované materiály, kostry sedacího nábytku jsou dřevěné, používané pěny velkoobjemové a tvarově stálé.
Sedací soupravu doporučujeme vždy vyzkoušet. Na každém typu se sedí jinak, liší se nejen různou tuhostí polštářů, ale i tvarem a sklonem sedáků, hloubkou sedu, použitou potahovou látkou atd.
U látkových sedacích souprav můžeme doporučit omyvatelné potahové látky s úpravou Aquacean. Tyto látky mají speciální úpravu , díky které spolehlivě
vyčistíte všechny druhy skvrn, dokonce i krev a víno. Látky se čistí pouze vodou, nepoužívá se žádná chemie ani čistící prostředky.
Látky typu Aquclean Daytona byly dokonce navrženy pro domácnosti s domácími mazlíčky, tkanina je zde opatřena speciální úpravou, která brání vytržení vlákna zvířecími drápy. Látka je antistatická, nezachytávají se na ní chlupy,  a k odstranění nečistot postačí vysavač nebo čistý vlhký hadřík.
Investice do takové látky se jednoznačně vyplatí a při každodenním používání to zákazník určitě ocení.