Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Úvod > Katalog produktů > Nábytek pro seniory

Nábytek pro seniory

Proč neprožít všechna období života spokojeně a v praktickém pohodlí? Vyberte si z mnoha variant nábytku pro seniory a pečovatelství. Nebudete muset dělat kompromisy mezi péčí, spokojeností a designem.

Křeslo GAVOTA je vynikajícím druhem sedacího nábytku, který usnadňuje život osobám se sníženou pohyblivostí. Bylo speciálně vyvinuto pro použití v domovech důchodců, v nemocnicích, v domovech s pečovatelskou službou nebo denních stacionářích. Je skvělým pomocníkem při paliativní péči. Navíc díky preciznímu způsobu zpracování a kvalitním použitým materiálům výborně ladí k domácímu interiéru.

Křeslo GAVOTA je řešeno jako modulární systém, pomocí kterého lze křeslo naprosto přesně konfigurovat Vašim potřebám. Další široká nabídka příslušenství činí z GAVOTY jedinečného pomocníka, který spojuje odpočinek a relaxaci s vynikající funkčností.

Široká nabídka konstrukčních prvků a doplňkového příslušenství umožňuje vyrobit křeslo GAVOTA na míru každému uživateli. Opěrák typu CLASSIC, zvláště doplněný speciálním podhlavníkem, poskytne výbornou oporu těla ve všech polohách. Opěrák typu COMFORT nabízí relaxaci s prvky bazální stimulace, pocit bezpečí a domácí pohody.

Pevná dřevěná područka má kvalitní povrchovou úpravu pro snadnou údržbu. Může být doplněna pratelnými čalouněnými područkami pro ještě větší pohodlí. Výškově stavitelná područka umožňuje méně pohyblivým uživatelům komfortní přemístění z křesla na křeslo. Područku je možné nastavit do pěti poloh.